Karrier

Csatlakozz a Drone Agro Kft. csapatához!
Jelenleg az alábbi területre keresünk munkatársat.

Drone Agro - Értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

Piaci részesedés növelése.
Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek megvalósítása.
A marketingstratégiában meghatározott elvek alkalmazása.
Új ügyfelek felkeresése, bevonása.
Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
Jelentés készítése az eredményekről.
Piaci információk követése.

Elvárások:

B kategóriás vezetői engedély.
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, CRM, PowerPoint).
Angol nyelvtudás.
Precizitás, munkával szembeni igényesség.
Gyorsaság és munkabírás.
Problémamegoldó képesség.
Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

Felsőfokú mezőgazdasági- és növényvédelmi végzettség.
1–2 éves mezőgazdasági, értékesítői területen szerzett tapasztalat.
Német vagy egyéb idegennyelv ismerete.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem + béren kívüli juttatások.
Szakmai fejlődési lehetőség, képzések.
Stabil, megbízható vállalati háttér.
Könnyen megközelíthető iroda.
Családias hangulat.

Várjuk a jelentkezésed!

Ha szívesen csatlakoznál a Drone Agro Kft. csapatához, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled.
Néhány napon belül minden jelentkezésre válaszolunk.
  • Max. file size: 32 MB.
4030 Debrecen, Epreskert utca 1.
szerviz@droneagro.hu+36 30 153 1083

Hírlevél feliratkozás

Készítette:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram